Airbank - Internetové bankovnictví

AirBank - internetové bankovnictvíAir Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě), nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Airbank je moderní bankou 21. století, s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím nové generace.

Airbank je pro všechny, kteří využívají běžné bankovnictví a chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Airbank nechce být jako ostatní banky, které vydělávají z vkladů na běžných účtech miliardy, zatímco jejich klienti z toho nemají ani korunu. Proto klientům, kteří  opravdu využívají účet, úročí peníze do 100 000 korun i na běžném účtu stejně výhodnou sazbou jako na účtu spořicím. Na spořicím účtu garantují zhodnocení úspor vždy jedním ze tří nejvyšších úroků na trhu.

Air Bank internetové bankovnictví

https://ib.airbank.cz/

Do internetového bankovnictví se přihlašuje pomocí odkazu z  internetových stránek  https://ib.airbank.cz.  Adresa začíná https, to znamená, že vaše připojení je šifrované a bezpečné. Navíc zde naleznete i informaci o bezpečnostním certifikátu, vydaného společností Verisign, na jméno Air Bank a.s. Ten ověřuje, že se připojujete opravdu k nám.