Česká spořitelna - Servis 24

Česká spořitelna - servis 24 přihlášeníČeská spořitelna - Servis 24

https://www.servis24.cz/

Internetbanking od České spořitelny je možný přes službu Servis 24. K online bankovnictví je možné se přihlásit buďto pomocí klientského čísla a hesla nebo za pomocí klientského certifikátu. Servis 24 od České spořitelny zajišťuje rychlé, bezpečné a snadno přístupné internetové bankovnictví.

Internetové bankovnictví České spořitelny, ke kterému se klient dostane pomocí webové adresy www.service24.cz patří mezi ty nejjednodušší.

Internetové bankovnictví Servis24

K přístupu postačí klientské číslo a zvolené číselné heslo, nebo klientský certifikát. Klient se dále ocitne ve snadném rozhraní, ve kterém si vybírá, zda chcete zobrazit pohyby na účtu, nebo odeslat platbu, hromadnou platbu, dále si může klient zobrazit veškeré své úvěry, nebo aktivované karty. Nejsnadnější ověření jednotlivých operací v Servis24 nabízí tento internetbanking pomocí zprávy SMS, kterou banka odešle na telefon klienta. Poté stačí opsat bezpečnostní kód a operace je uskutečněna. 

Česká spořitelna GEORGE

Během roku 2018 spustila Česká spořitelna nový projekt s názvem George. Jedná se o nové rozhranní internetového bankovnictví ČS, které má postupně nahradit současnou aplikaci Servis 24. Pokud vás zajímá jakým způsobem aplikace George od České spořitelny funguje, jak se do George Česká spořitelna přihlásit, navštivte tuto stránku: Přihlášení se do GEORGE ČS