Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS)

Moje Liška - online zpráva Vašeho stavebního spoření

 

Českomoravská stavební spořitelna a.s., jinak známá také jako ČMSS, byla založena v roce 1993. Mnozí z nás ji jistě znají také jako Lišku.

 

Českomoravská stavební spořitelna online

Máte stavební spoření nebo hypotéku u ČMSS a rádi byste měli online přehled o tom, jak si na tom Vaše finance stojí? Potom si nechte zřídit online přístup k Vašemu účtu. Abyste získali trvalý a plnohodnotný přístup online na Váš účet, musíte podepsat na pobočce nebo u zástupce ČMSS souhlas s používáním Klientské zóny.

Pokud si zřídíte přístup do Klientské zóny ČMSS, získáte tak výpisy z účtu kdykoliv ke stažení a zdarma, možnosti podepsat online dokumenty k úvěru, budete mít přímý kontakt na Vašeho obchodního zástupce, aktuálně budete mít přehled o finančních produktech z nabídky ČMSS a můžete si jednoduše online měnit osobní a kontaktní údaje, které máte uvedené ve smlouvě.

Klientská zóna je zabezpečená autentizací a autorizací pomocí sms kódů.

Jak se přihlásíte do ČMSS klientské zóny?

Začnete tím, že si zadáte adresu www.cmss.cz a vpravo nahoře klinete na políčko Klientská zóna.

Úvodní stránka www.cmss.cz

Úvodní stránka www.cmss.cz


Poté se Vám otevře další stránka, kde si zvolíte možnosti, jak se přihlásit. Na této stránce jsou hned políčka, kde se můžete přihlásit.

 

 Tlačítko pro přihlášení se co Klientské zóny ČMSS.

Tlačítko pro přihlášení se co Klientské zóny ČMSS.

 

 

Po kliknutí na tlačítko přihlásit se, se Vám otevře tabulka, kam již zadáte Vaše přihlašovací údaje.

 

Přihlašovací stránka do ČMSS.

Přihlašovací stránka do ČMSS.

 

Uživatelské jméno a heslo si zařídíte při schůzce s Vaším obchodním zástupcem. Je nutné mít zároveň aktivní emailovou adresu, protože na ní Vám přijde odkaz, který musíte potvrdit, abyste se mohli do Klientské zóny ČMSS registrovat. Vytvoříte si heslo a pak jen podepíšete smlouvu o užívání Klientské zóny. To se podepisuje pomocí autorizace kódem z SMS, který Vám přijde na Váš registrovaný telefon.