Equabank - Internet banking

Equabank - logoEquabank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s možností vedení zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

Bankovní služby si můžete sami zřizovat a nastavovat z pohodlí domova. V internetovém bankovnictví můžete zakládat účty a úvěry, a měnit nastavení dalších bankovních služeb. Běžné transakce přes internetové bankovnictví jsou bez poplatků.

Zdarma jsou všechny tuzemské platby – příchozí i odchozí, všechny trvalé příkazy k úhradě v rámci ČR, povolení k inkasu a SIPO platby.

Internetové bankovnictví zdarma

https://www.equabanking.cz/IBS/

V internetovém bankovnictví se přizpůsobíte platební kartu svým potřebám. Můžete měnit zdarma platební limity nebo PIN k platební kartě. Jednoduše si můžete měnit své základní informace. Kontaktní i přihlašovací údaje si můžete aktualizovat během několika okamžiků online. Do své banky se můžete přihlásit kdekoliv a kdykoliv také díky mobilní aplikaci (pro iOS a Android).

Internetové a mobilní bankovnictví dostanete ke svému běžnému účtu zdarma.