Hypoteční banka - Internetové bankovnictví

Hypotéční banka - internetové bankovnictvíHypoteční banka je odnož ČSOB, sídlící v Radlicích v jedné z nejkrásnějších kancelářských budov stejně jako mateřská banka, specializující se čistě na hypoteční úvěry, za to všeho druhu (nejširší portfolio hypoték na trhu v ČR). 

Platí, že pokud Vaši žádost o hypotéku odmítnou jinde z důvodu komplikací, máte ještě šanci uspět zde. Úrokové sazby a poplatky nejsou nejnižší, ale za tento příplatek dostanete i možnost nadstandardního řešení jinde neřešitelných situací. Web banky je dlouhodobě velmi přehledně vedený a uživatelsky přívětivý a jako jeden z prvních začal kdysi dávno nabízet pokročilou kalkulačku úvěrů, kterou později začaly implementovat do svých webových prezentací i banky ostatní.

Hypotéční banka online

http://www.virtualnipobocka.cz

V Hypoteční bance můžete jednat s pracovníkem Hypotečky v běžné nebo virtuální pobočce Banka dělá výhradně hypoteční úvěry.

Už 6 let je Hypoteční banka největším poskytovatelem hypoték v České republice. Kvalitu hypoték oceňuje také odborná veřejnost. Jsou otevření a transparentní - proto už na webu získáte všechny potřebné informace.

Hypotéku si můžete vyřídit z domova nebo kanceláře na www.hypotekapowebu.cz zdarma bez poplatků. Specialisté banky jsou vám k dispozici až do 21 hodin, schůzku si můžete rezervovat na www.virtualnipobocka.cz.