mBank - Internetové bankovnictví

mBank - Internetové bankovnictvímBank - Internetové bankovnictví

https://cz.mbank.eu/

mBanka nedává svému internetovému bankovnictví žádný speciální název jako servis24internetbanking či jinak, ale lze přihlášení na mBank.cz nalézt jednoduše pod  položkou Internetové bankovnictví.

Přihlásit se můžete pomocí Vašeho identifikačního čísla klienta a hesla. Celý přihlašovací proces a práce s internetovým bankovnictvím je šifrováno a tak je bezpečné.

Právě mBank představuje tzv. nízkoropočtovou banku, která nedisponuje množstvím poboček, ale na druhou stranu slibuje nižší náklady. Nízkorozpočtové banky logicky klienta tlačí k tomu, aby se snažil si svůj účet spravovat co nejvíce sám. Rozhraní internetového bankovnictvím mBank je tak velmi snadné a intuitivní. Klientovi je hned jasné, kam má kliknout a kde si má vybírat z nabídky. 

 

 

Internetové bankovnictví mBank

Vybírající klient si může zobrazit demo verzi aplikace, která je plně funkční. Zde si můžete vyzkoušet, jak se zde zadává příkaz k úhradě, zobrazuje zůstatek na účtě, stav úvěrů, včetně rozepsání jednotlivých splátek. Dále si můžete zobrazit také informace o tom, které karty jsou k vašemu účtu asociované a jaký je na nich stav.