Raiffeisenbank - eKonto

Raiffeisenbank - eKonto RFRaiffeisenbank - eKonto

https://www.rb.cz/textlogin/

Bezpečné, spolehlivé a přístupné internetové bankovnictví zajišťuje eKonto od Reiffeisenbank. Přihlásit se k eKontu můžete pomocí tří zabezpečených technik a to Mobilním klíčem, Osobním klíčem nebo internetovým klíčem. EKonto nabízí také možnost náhledu účtu pro ty, kteří o zřízení internetového bankovnictví u Reiffeisen banky teprve uvažují.

Internetové bankovnictví od Raiffeisenbank umožňuje provádět celou řadu operací. Jedná se o produkt značně propracovaný, který nabízí pochopitelně klasický info servis, tedy informace o stavu vašeho účtu, vašich úvěrů a pohybů na bankovních kartách, které jste obdrželi k účtu. Internetové bankovnictví lze využívat nejenom na platformě Windows, ale také Linux a Apple. Internetové bankovnictví si musí klienti založit vždy v pobočce. 

Internetové bankovnictví Raiffeisen Bank

Pomocí internetového bankovnictví lze zažádat o termínovaný účet, nebo o nákup a prodej investičních produktů společnosti. Takto si lze prohlížet pohyb na účtu až po období 12 měsíců. Takto můžete také komunikovat s bankou - přijímat její zprávy a posílat jí vlastní.