Sberbank - Internetová banka online

Sberbank - internetové bankovnictvíSberbank je relativně nová středně velká banka na trhu, která vznikla koupí a přejmenováním původní Volksbank. Sberbank je  moderní banka s komplexní nabídkou produktů a služeb pro fyzické osoby, malé a střední firmy i velké korporace. Své služby úspěšně nabízí po celé České republice téměř 100 tisícům klientů a dosahuje velmi solidní ekonomické i hospodářské výsledky. 

Sberbank CZ je dceřinou společností Sberbank Europe AG, která je součásti Skupiny Sberbank. Skupina Sberbank zaměstnává téměř 290 tisíc pracovníků a poskytuje své produkty a služby více jak 110 milionům klientům v 18 tisících pobočkách ve 22 zemích. Sberbank CZ je banka otevřená novým myšlenkám. Zelená barva v našem logu symbolizuje svěží nabídku atraktivních produktů a služeb pro náročné klienty i naši orientaci na sociálně odpovědné aktivity směřované k přírodě.

Internetové bankovnictví Sberbank

https://ob.sberbankcz.cz

Onlinebanking Sberbank umožňuje on-line přístup k Vašemu účtu, vidíte v něm přehled provedených transakcí a zadávaných plateb. Ve formátu pdf máte k dispozici elektronický bankovní výpis - eVýpis.
Sberbank Online Banking Vám mimo jiné umožní okamžitý přehled zůstatků a transakcí, informace o zůstatcích a pohybech i přes SMS či e-mail, přehled neprovedených plateb, elektronický výpis z účtu ve formátu PDF, jednorázové příkazy běžné i urgentní tuzemské a zahraniční, inkasní. Přihlášení i podpis transakcí se provádí pomocí moderního elektronického klíče tokenu

Sberbanking

V online Bankingu máte správu trvalých příkazů, povolených inkas, SIPO, přehled platebních karet a transakcí, změny na kartě, spoření v podobě termínovaných vkladů, , přehled úvěrů, zprávy z banky a informace o probíhajících kampaních, kontakt na Vašeho poradce. Ovládání online bankingu Sberbank je v češtině, angličtině, ruštině a němčině. Aktivně můžete využívat platební brány PayU.