Unicreditbank - Internetové bankovnictví

UnicreditbankUniCreditbank je silná a výkonná evropská banka s dominantním postavením ve střední a východní Evropě. Díky tomu usnadňuje mezinárodní obchod a kontakty s jejich partnery. Unicreditbank nabízí komplexní, spolehlivé produkty a služby, které v dané oblasti patří vždy mezi nejlepší. Mají osobní bankéře, kteří jsou proaktivní, samostatní a mají dostatek kompetencí. 

UniCreditBank zahájila svoji činnost na českém trhu v roce 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. UniCredit Bank patří na obou trzích České a Slovenské republiky mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Unicreditbank - Financování projektů

https://cz.unicreditbanking.net

Klienti UniCredit Bank mají možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank. Online Banking je moderní, bezpečný a efektivní způsob řízení financí prostřednictvím internetu 24 hodin 7 dní v týdnu. Pro zabezpečení jsou využívány nejmodernější způsoby, které jsou prověřeny v rámci celé skupiny UniCredit.

Online Banking

Online Banking Unicredit Bank nabízí přehled a historii účtů, debetních a kreditních karet a cenných papírů, výpisy z účtu a další dokumenty v PDF formátu, širokou funkčnost pro tuzemský a zahraniční platební styk s možností uložení šablon pro opakované platby, zadání, změnu a zrušení trvalých příkazů a termínovaných vkladů,nastavení splátky kreditní karty, dobíjení předplacených SIM karet mobilních operátorů, nastavení zasílání SMS a email informací - například o zůstatku peněz na účtu.

Klienti Unicreditbank mohou podat online žádosti o další bankovní produkty, jako např. hypotéky nebo spotřebitelské úvěry. Podmínkou pro poskytnutí internetového bankovnictví je běžný účet v naší bance. S většinou kont je jeho využívání zdarma. Pro přístup i podepisování transakcí v Online Banking jsou využívány 3 typy zabezpečení: smart klíč, SMS klíč a bezpečnostní klíč - kalkulačka, token.

Smart klíč UniCredit

Smart klíč je mobilní aplikace, která generuje jednorázové, časově omezené kódy. Majitelé chytrých zařízení mohou získat Smart klíč stažením aplikace Smart Banking z Google Play nebo App Store. Ostatní mobilní telefony (s podporou Java) si stahují separátní aplikaci, jejíž odkaz zasílá banka formou SMS. Smart klíč se doporučuje, pokud chcete mít zabezpečení, které je zdarma a vždy při sobě a nechcete nosit další zařízení a pokud chcete mít 100% kontrolu nad transakcemi, které podepisujete.

SMS Klíč UniCredit Bank

SMS klíč znamená, že kódy pro přihlášení a platby v Online Banking Vám budou doručovány prostřednictvím SMS. Při zvolení tohoto typu zabezpečení potřebujte emailovou adresu pro zaslání vstupního bezpečnostní kódu a číslo mobilního telefonu pro zasílání jednorázových SMS kódů. SMS klíč se doporučuje, pokud pobýváte-li převážně v ČR a chcete mít zabezpečení vždy při sobě a nechcete nosit další zařízení.

Bezpečnostní klíč UniCredit Bank

Bezpečnostní klíč (kalkulačka) je přídavné zařízení ve tvaru kalkulačky, které aktivujete pomocí vlastního PINu a vygenerujete si kód pro přihlášení nebo podpis platby. Bezpečnostní klíč (kalkulačku) se doporučuje, pokud jste uživatel firemního účtu (majitel zaplatí jednorázový poplatek za token a má tak náklady za zabezpečení pod kontrolou) a pokud se používá také telefonní bankovnictví Telebanking.