MONETA Money Bank, a.s. - Internetbanka


GE Money Bank - Internet banka

Logo Moneta Money bank

https://ibs.internetbanka.cz

MONETA Money Bank je nezávislá česká banka. Poskytuje domácnostem, živnostníkům, malým a středním podnikatelům širokou škálu služeb od běžných účtů po půjčky, hypotéka a možnost refinancování. MONETA Money Bank zastává vedoucí pozici v retailovém a zemědělském sektoru. Mimo to banka poskytuje klientům pojištění a investiční fondy. Klienti MONETA Money Bank tvoří přes 9 % populace České republiky a využívají síť více než 230 poboček a 648 bankomatů, digitální bankovní aplikaci, která je špičkou na trhu, a také vlastní call centrum, smluvní prodejce automobilů, finanční zprostředkovatele a leasingové partnery.

 


Internetové bankovnictví Moneta Moneybank

 

Chcete si ovládat svůj účet u Moneta MoneyBank? Začněte používat internetové bankovnictví Moneta Moneybank. Můžete si tak okamžitě zkontrolovat svůj zůstatek a stav Vašich transakcí, můžete provádět rychlé platby a převody peněz, můžete sjednávat další produkty online, navyšovat úvěry Vašich produktů nebo investovat do podílových fondů.

Jak se přihlásíte do internetového bankovnictví?

První zadejte adresu www.moneta.cz a v pravém horním rohu klikněte na InternetBanka.

Úvodní stránka www.moneta.cz s vyznačením InternetBanky.

Úvodní stránka www.moneta.cz s vyznačením InternetBanky.


Pak se Vám zobrazí obrazovka, kam budete zadávat údaje nutné pro přihlášení se.

Tabulka pro přihlášení se do InternetBanky Moneta Moneybank.

 

Tabulka pro přihlášení se do InternetBanky Moneta Moneybank.

Na své bankovní pobočce si sjednáte službu Internet Banka. Obdržíte tak přihlašovací ID a heslo, které jste dostali v obálce.

Pokud jste si nenechali aktivovat InternetBanku při návštěvě pobočky Moneta MoneyBank, budete muset při prvním přihlášení aktivovat InternetBanku. To provedete pomocí tlačítka Aktivace InternetBanky. Zadáte vaše aktivační heslo, poté mobilní klíč, který Vám přijde na Váš mobilní telefon. Pokud došlo k aktivaci, budete o tom informování hned na obrazovce.  

Pro další přihlašování se si vyplníte Vaše ID a heslo. Pokud máte nastaveno, že se budete přihlašovat do InternetBanky pomocí mobilního klíče, zašleme Vám SMS zprávu s unikátním jednorázovým mobilním klíčem a ten přepíšete do políčka „Zadejte mobilní klíč“. Tím se úspěšně přihlásíte do InternetBanky a můžete začít využívat všechny služby, které nabízí.

 

Náhled na účet v InternetBance.

Náhled na účet v InternetBance.

 

Můj pohled na InternetBanku

InternetBanka Moneta Money Bank je jednoduchá, přehledná aplikace, najdete zde všechny údaje o Vašem účtu a jednoduše a přehledně můžete zadávat platby a kontrolovat si svůj účet.