Nebankovní půjčka COFIDIS


Hledáte nějakou nebankovní půjčku, kde by Vám půjčili až 500 000,- Kč? Společnost Cofidis půjčuje peníze například na koupi nového auta, nebo na konsolidace, partnerské půjčky nebo novomanželské půjčky. Začnete tím, že se podíváte na stránky www.cofidis.cz. Tam najdete veškeré potřebné informace a na těchto stránkách si můžete rovnou online sjednat půjčku.

 

Nebankovní půjčka Cofidis bez příjmu

 

Stránka www.cofidis.cz a náhledy na půjčky, které si můžete sjednat.

 

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky Cofidis?

O půjčku Cofidis může zažádat každý, který je občanem České Republiky a je mu více než 18 let. Další podmínkou je nutnost doložení příjmu – popř. důchodem, aby bylo jasné, že půjčku můžete splácet. Poslední podmínkou je, že nemáte žádný zápis v registru dlužníků. Pak už jen stačí mít bankovní účet a být na Vás telefonické spojení, aby se s Vámi dalo vše domluvit.

Co potřebuji k vyřízení půjčky?

Pokud splňujete všechny tyto podmínky, tak si můžete nechat půjčku Cofidis zřídit. Ke zřízení půjčky budete muset doložit nezbytné dokumenty. Mezi ně patří kopie obou stran občanského průkazu. Pokud žádáte například o partnerskou půjčku nebo o novomanželskou půjčku, bude nutné dodat i kopii občanského průkazu spolužadatele. Dále je třeba mít kopii nějakého Vašeho druhého dokladu – řidičského průkazu, pasu, rodného listu. Poté ještě doložení příjmu, tj. potvrzení o výši příjmu od Vašeho zaměstnavatele a poslední měsíční výpis z Vašeho bankovního účtu. Vzory dokumentů najdete na webových stránkách Cofidis. Pokud všechny dokumenty máte, stačí pak jen vyplnit online žádost.

Na stránkách www.cofidis.cz si klinete na druh půjčky, kterou si chcete nechat zřídit. Klinete na něj (například konsolidace, partnerská půjčka, novomanželská půjčka, půjčka na auto, půjčka hotovosti).

 

Půjčka bez ručitele, bez výpisu, nebankovní Cofidis

Žádost a online kalkulačka pro zažádání o partnerskou půjčku.

 

Do online kalkulačky si vyplníte Vaše požadavky na půjčku. Jedná se o výši úvěru (až do 500 000,- Kč) a měsíční splátku. Poté vyplníte nezávazný formulář, kde uvedete Vaše osobní údaje - jako je jméno, adresa, zaměstnavatel a Vaše příjmy. Pokud si nevíte rady s vyplněním formuláře, je Vám k dispozici konzultant Cofidis, takže stačí jen zavolat na kontaktní telefonní linku a s vyplněním Vám konzultant rád pomůže.

Po zadání údajů dojde k automatické kontrole na základě vyplněných údajů a dostanete tzv. bodové ohodnocení, které odhaduje, zda jste schopni úvěr splácet či nikoliv. Čím vyšší hodnota ohodnocení, tím vyšší pravděpodobnost splacení úvěru. Systém Vám tak předběžně zamítne nebo předem schválí půjčku.

Pokud je půjčka schválená, dostanete poštou smluvní dokumentaci, tu potvrdíte a zašlete požadované dokumenty.  Dokumenty je možné donést i osobně na pobočku, která je v Praze.

Výhody Cofidis půjčky

Cofidis půjčky jsou s úrokem od 4,49 %. Půjčky se poskytují na dobu od 12 do 84 měsíců. Jedná se o bezpečnou půjčku, bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Všechny úkony spojené s úvěrem jsou bez poplatků – sjednání úvěru, vedení úvěru, elektronické výpisy.

Pokud máte zájem, můžete si úvěr Cofidis také pojistit. Jedná se o pojištění rizika spojeného s neschopností splácet úvěr z důvodu ztráty zaměstnání, dočasné pracovní neschopnosti, úplné ztráty zaměstnání nebo úmrtí.