Profi Credit půjčka


Potřebujete půjčit peníze, ale banky Vám nepůjčí, nebo si nechcete od banky půjčit? Právě pro Vás je společnosti Profi credit. Půjčí Vám peníze na cokoliv, nemusíte dokazovat, na co peníze potřebujete. Půjčka může být až ve výši 166 000 Kč a můžete si bezplatně odložit až 3 splátky.

Půjčku si sjednáte jednoduše na www.proficredit.cz. Na úvodní stránce najdete informace o půjčce a vše, co Vás zajímá.

 

Půjčka od Profi Credit

Stránka www.proficredit.cz

 

Jak Profi credit funguje?

Proficredit Vám půjčí peníze od 10 000 až do výše 166 000 Kč. Výše poskytnutého úvěru se posuzuje podle Vašeho příjmu. Půjčku si vyřídíte z domova, pomocí online formuláře. Na jejich stránkách vyplníte základní údaje do kontaktního formuláře a odešlete žádost o půjčku. Profi credit ověří Vaše údaje, které jste zadali do kontaktního formuláře a poté Vám zavolá pracovník Profi credit a domluví se s Vámi na dalším postupu. V pracovní dny se s Vámi Profi credit spojí do 30 minut.

 

Můžete zažádat o osobní půjčku, ale také o podnikatelskou půjčku. Podnikatelskou půjčku můžete získat i bez podnikatelského záměru. Podnikatelská půjčka může být čerpána ve výši 15 000 až 200 000,- Kč. Podnikatelská půjčka je vhodná k investicím za účelem podpory podnikání, nákupu zboží a materiálu či k jiným podnikatelským účelům.

 

 Profi Credit půjčka nebankovní

Kontaktní formulář Profi credit při žádosti o půjčku.

 

Pokud máte schválenou půjčku, do druhého dne Vám zašle Profi credit požadovanou částku.  K žádosti o půjčku si připravte Váš občanský průkaz, potvrzení příjmů a druhý doklad, který potvrzuje Vaše bydliště.

Výhody půjčky Profi credit

Mezi výhody půjčky Proficredit patří možnost odložení splátek. Pokud nemůžete nějaký měsíc splácet, můžete si až o 3 měsíce odložit splátku. Profi Credit se s Vámi domluví na odložení splátek a vy nezaplatíte ani korunu navíc. A to není všechno. Profi credit Vám půjčí peníze opakovaně. Můžete úvěr čerpat znovu a využít peníze na cokoliv potřebujete.