Nebankovní půjčka Homecredit


Společnost Homecredit je jednou z nebankovních společností, u které si můžete sjednat půjčku. Může se jednat o flexibilní půjčku nebo Homecredit nabízí konsolidace Vašich stávajících půjček, kdy se splátky spojí dohromady a tím může dojít ke snížení splácené částky a Vy tím ušetříte. Homecredit také nabízí možnosti financování auta, kreditní karty nebo nákup na splátky po mnoha kamenných obchodech, ale také v e-shopech.

 

Pokud máte o nějakou službu společnosti Homecredit zájem, navštivte stránky www.homecredit.cz. Tak si můžete vybrat, o jakou službu máte zájem. Začnete tedy tím, že kliknete na tlačítko Produkty.

 

Home Credit půjčka nebankovní

Úvodní stránka www.homecredit.cz.

Flexibilní půjčka

Proč je výhodné pořídit si flexibilní půjčku od Homecredit? Půjčka je flexibilní, což znamená, že můžete splácet více, nebo méně, jak sami chcete. Opakovaně můžete čerpat splacené peníze. Maximální množství peněz, které si můžete půjčit, je až 250 000,- Kč. Půjčku Homecredit si sjednáte online nebo telefonicky. Za vyřízení půjčky, vedení nebo doplacení splátky neplatíte žádné poplatky. Sjednání půjčky je rychlé, peníze po schválení půjčky máte do hodiny po podpisu smlouvy na Vašem účtu.

Pokud chcete sjednat půjčku Homecredit, kliknete na Produkty a tam si vyberete položku Půjčky.

 

Nabídka nebankovních půjček Homecredit

Nabídka půjček Homecredit.

 

V nabídce Půjčky se Vám objeví přehledná kalkulačka, kde si můžete nasimulovat Vaši půjčku.  Nejprve si vyberete částku, kterou chcete půjčit. Ta se pohybuje mezi 10 000,- Kč až 250 000,- Kč. Poté si vyberete, kolik chcete nebo můžete splácet měsíčně. Po zadání těchto číselných hodnot kliknete na „Přejít k žádosti“. Dále Vám naběhne tabulka, kde vyplníte údaje o Vás, mezi ně patří Vaše osobní údaje – jméno, příjmení, telefonní číslo, email a rodné číslo. Dále odsouhlasíte souhlas s použitím rodného čísla pro ověření bonity v Insolvenčním rejstříku a dobu, kdy Vás můžeme kontaktovat. K žádosti o půjčku budete potřebovat také Vaše dva doklady totožnosti.

 

HomeCredit půjčka bez ručitele

 Online žádost o půjčku.

 

Pak už jen vyberete, jak chcete sjednat půjčku telefonicky, nebo online.  Pokud bude Vaše půjčka schválená, odešleme peníze na Váš bankovní účet nejpozději druhý den po podpisu smlouvy. Spolu s podepsanou smlouvou je nutné také doložit 2 doklady totožnosti. Za vyřízení, vedení a doplacení půjčky Homecredit neplatíte ani korunu, jediné, co je zpoplatněno, je odložení celé splátky, případně vrácení přeplatku.