Půjčka od Provident


Potřebujete si půjčit peníze a nevíte, kde hledat? Kdo Vám peníze půjčí, jaké jsou podmínky a co Vás čeká?

Půjčka 10+1

V nabídce si můžete vybrat půjčku 10+1. Takto půjčka je naprosto jednoduchá a férová. Jde o to, že nemusíte nic počítat. Prostě si půjčíte peníze a splatíte jen 1 splátku navíc. Nic víc, 10 splátek toho, co jste si půjčili a pak jen 1 splátku navíc.

Půjčka Provident

U půjčky Provident si můžete půjčit až 170 000,- Kč. U této půjčky nebudete potřebovat žádné dlouhé schvalování, půjčku si nastavíte přesně podle Vašich představ.

Základní půjčka Provident se může navíc rozšířit ještě o balíček Plus, který nabízí další doplňkové služby. Jedná se třeba o poskytnutí a splácení půjčky v hotovosti, nebo ochranu před poplatky z prodlení nebo splátkové prázdniny. Můžete mít k dispozici i osobního finančního asistenta v průběhu splácení. A peníze dostanete ihned, co podepíšete smlouvu.

Jak si tedy půjčku sjednat?

Začněte tím, že zadáte do webového prohlížeče www.provident.cz.

Provident půjčka

Úvodní stránka www.provident.cz

 

Jakmile se dostanete na úvodní stránky provident.cz, stačí, abyste si vybrali, o jakou půjčku máte zájem. Na této stránce jsou nastavené kalkulačky, kde si nastavíte posuvným tlačítkem výši splátky. U půjčky 10+1 může být maximální půjčená částka až 30 000,- Kč a u půjčky Provident až 170 000,- Kč.

U každého druhu půjčky vidíte, jaká je celková částka, kterou musíte splatit, jakou budete mít dobu splácení a jaká je hodnota RPSN. Je tam i jasně vidět, kolik peněz za půjčku zaplatíte navíc.

Stačí tedy, abyste si zaškrtnuli, jaký druh půjčky chcete, jakou částku chcete splácet a nakonec si kliknete úplně dole na Chci půjčit.

Formular

Tlačítko pro potvrzení sjednání půjčky.

 

Hned po potvrzení tlačítka Chci půjčit naběhne tabulka, kde budete muset vyplnit údaje o sobě.

Vyplnění údajů o sobě.

Vyplníte údaje o sobě a kliknete na Pokračovat. Tam vás pak navedou na všechny další kroky.

Při vyplňování údajů je dobré mít připravený platný doklad totožnosti, telefonní číslo a doklad o trvalém příjmu doložený nejčastěji výplatními páskami, výpisy z účtu nebo daňovým přiznáním.

Proč si vybrat Provident půjčku?

Půjčky Provident mají pojištění komplex, které Vás chrání před výpadkem Vašich příjmů a úrazem. S tímto pojištěním se zmírňuje dopad nečekaných událostí pro Váš rodinný rozpočet. U Providentu můžete mít s balíčkem Plus splátkové prázdniny a odložíte si tak jednu splátku. U této půjčky máte také jasnou garanci celkové ceny.

Provident je společnost, která je licencovaná Českou národní bankou.