Nebankovní půjčka ZONKY


Potřebujete si půjčit rychle peníze, ale nevíte, na koho se obrátit? Všude slyšíte o nějakých nebankovních půjčkách, ale jak se v nich vyznat?

Kdo to je Zonky?

Zonky je česká služba, která spojuje lidi, kteří chtějí jednak nejvýhodnější půjčku a na druhé straně lidi, kteří chtějí naopak zhodnotit své úspory. Zonky funguje online, půjčka Vás vyjde mnohem levněji než v bance. Peníze můžete mít během 5 minut, všechno zařídíte online, nepotřebujete navštívit žádnou banku, nepotřebujete žádného ručitele, výpisy a potvrzení a razítka. Zonky nemá žádné skryté poplatky, jasně víte, kolik musíte zaplatit včetně úroků. Žádné měsíční poplatky. Celá služba funguje anonymně, pod dohledem České Národní Banky. Zonky patří do skupiny PPF.

Půjčka od Zonky je jiná

Zkuste se podívat na www.zonky.cz. Jedná se o nebankovní půjčku, která Vám půjčí peníze na cokoliv, všechno můžete zařídit online a peníze můžete mít na svém účtu během několika minut. Můžete si buď půjčit peníze jako novu půjčku, nebo pokud už nějakou půjčku máte, můžete svoji stávající výhodněji refinancovat.

Půjčka od Zonky je půjčka od lidí. Lidé půjčují lidem. Zonky nemá žádné skryté poplatky, splatit půjčku můžete kdykoliv a to zdarma. Zonky jsou tu pro Vás, pokud potřebujete cokoliv zkonzultovat, neváhejte a kdykoliv Zonky kontaktujte, můžete telefonicky nebo emailem, kdykoliv, i během víkendů.

 

 

 Nebankovní půjčka bez příjmu - Zonky

Úvodní stránka www.zonky.cz a vyznačení možnosti tlačítka Chci půjčit a ukázka přehledné kalkulačky.

Jak si půjčím od Zonky?

Stačí zadat www.zonky.cz a na této stránce najdete veškeré informace. Na úvodní stránce najdete informace o půjčce. Půjčku od Zonky můžete mít v rozmezí od 20 000,- až do 750 000,- Kč. Roční úrok na půjčku je od 3,99 %. V přehledné kalkulačce si nastavíte i to, kolik peněz za půjčku jste schopní splácet, a tím se Vám spočítá i doba, po kterou budete půjčku splácet. Půjčku můžete splácet od 6 měsíců až do 7 let.

Poplatek půjčky od Zonky

Poplatek za půjčku je jednorázový, ve výši 2 % za půjčku. Žádné další skryté poplatky nejsou. Pokud se rozhodnete pro to, že byste si půjčku chtěli vzít, kliknete na tlačítko „Chci půjčit“. Otevře se průvodce, kde vyplníte základní údaje o sobě, jestli jste zaměstnaní, kolik si chcete půjčit, kolik můžete splácet, nahrajete 2 Vaše doklady. Rovnou se Vám ukáže, kolik peněz za půjčku zaplatíte, kolik zaplatíte za úroky. Všechno jasně a srozumitelně.

 

Nebankovní půjčka bez příjmu - Zonky

 

Tlačítko Chci půjčit – a první z kroků pro zařízení půjčky.

 

Pokud se rozhodnete, že Vám půjčka vyhovuje a chcete si ji zřídit, potvrdíte – podepíšete – smlouvu pomocí sms.  Zonky pak během chvilky vybere peníze od investorů (anonymních) a peníze Vám zašlou na účet. Každý měsíc pak splácíte předepsanou částku. Pokud chcete půjčku splatit dříve, je to možné a na Zonky zdarma.

Půjčka Zonky není ničím omezená, nemusíte dokládat, na co si chcete půjčit. Je jedno, jestli chcete peníze na refinancování nějaké starší nevýhodné půjčky nebo na rekonstrukci domácnosti, chaty, vybavení na sport, na nové auto. Zonky půjčují na cokoliv.