Kamali půjčka


Potřebujete rychle půjčit peníze? Nechcete žádat o peníze ve své bance? Tak pro vás je Kamali půjčka ideální volba. Kamali půjčuje krátkodobě, úvěry se splatností 30 dnů. Poplatek za půjčku je 33 Kč za každou tisícikorunu, kterou máte půjčenou na 30 dní. Pokud nesplatíte půjčku do 30 dnů, můžete zažádat o odložení termínu splatnosti s úhradou alespoň 20 % jistiny. Poté se Vám zase termín splatnosti prodlouží o dalších 30 dní. Odložení termínu splatnosti je účtováno částkou 49 Kč. Splatnost půjčky můžete odložit až 5x za sebou, takže každou půjčku můžete splácet až 6 měsíců.

Jak spočítat půjčku Kamali

Pokud máte zájem o půjčku Kamali a chcete informace, jak to je s půjčkou Kamali, navštivte web www.kamali.cz. Hned na úvodní stránce na Vás vyběhne kalkulačka splátky, kde si můžete sami navolit, kolik byste chtěli půjčit peněz. Po zadání částky se Vám zobrazí přehledně, kolik peněz budete splácet, jaký je úrok za půjčku a do kdy jí musíte splatit.  

 

Půjčka Kamali

Úvodní stránka www.kamali.cz


Informace o Kamali půjčce

Pokud Vás zajímají další informace o půjčce Kamali, stačí sjet myší trošku níž a tam najdete další informace, které potřebuje vědět.  Jasně tam je popsáno, jaké jsou požadavky, jak půjčku budete splácet a kolik za ní zaplatíte.

 

Půjčka Kamali

Informace o Kamali půjčce na webových stránkách.

 

Kamali půjčku je možné sjednat online, vyplnění žádosti o půjčku Vám zabere pár minut. Vaše žádost bude posouzena během 15 minut. Pokud je Vaše půjčka schválená, můžete svoje peníze dostat buď na účet ve Vaší bance – většinou do druhého dne – kvůli převodu peněz do banky.

Pokud peníze potřebujete hned, můžete si je také vybrat v hotovosti. Kamali půjčka se dá vyplatit na SAZKA terminálech, které jsou na více než 4000 místech v celé České republice. Některé terminály jsou otevřené dokonce i nonstop a tak peníze z Kamali půjčky můžete dostat opravdu kdykoliv. Tato služba výběru hotovosti na terminálu SAZKA je zpoplatněna jednorázovým poplatkem 249,- Kč. Službu výběru hotovosti můžete využít jak u první půjčky, tak u žádostí o opakovanou půjčku.

Poplatky za Kamali půjčku

Za Kamali půjčku platíte nejlevnější poplatky na trhu. Platba za úvěr je jednoduchá, zaplatíte vždy 33 Kč za každou tisícikorunu, kterou si půjčíte. Pokud půjčku splatíte během prvních 14 dnů, máte celou půjčku zdarma! Na kalkulačce najdete vždy jasně dané termíny, do kdy co zaplatíte.

Kamali půjčka je bezpečná. Máte možnost rozložit si splácení úvěru až na 10 splátek a má zastropované sankce.

Jak si Kamali půjčku zřídím?

Pokud si chcete sjednat půjčku Kamali, můžete si ji sjednat online nebo telefonicky. Online vyplnění Vám zabere pár minut, je to jednoduché. Budete potřebovat jenom vyplnit Vaše údaje, poté odeslat žádost. K vyplnění potřebujete český občanský průkaz nebo potvrzení o trvalém pobytu a mobilní telefon. Půjčit si peníze může fyzická osoba, která je starší 18 let a má trvalý pobyt na území České Republiky.

 

 potřebuji půjčit peníze od Kamali

Žádost o Kamali půjčku.

 

Po stisknutí tlačítka Chci si půjčit se Vám budou postupně odkrývat políčka, která máte vyplnit. Vyplníte Vaše jméno, příjmení, poté adresu trvalého pobytu, Váš email a mobilní telefon a číslo občanského průkazu a rodné číslo. Pak vyplníte výdaje Vaší domácnosti a to, jak chcete peníze vyplatit. Po odeslání žádosti Vás bude Kamali půjčka informovat, zda Vám bude úvěr poskytnut. Pak již dostanete své peníze.