Acema půjčka


Chcete nebankovní půjčku? Proto tu je společnost Acema, která nabízí nebankovní půjčky, úvěry a konsolidace půjček. Začneme tím, že si otevřeme webovou stránku www.acema.cz.

Otevře se nám stránka společnosti, kde si můžeme vybrat z možností Půjčky a úvěry nebo Vše o půjčkách. Vše o půjčkách je stručný souhrn veškerých informací, které se týkají právě půjček.

 

Nebankovní půjčka Acema bez dokládání příjmů

Úvodní stránka www.acema.cz

Půjčka nebo úvěr

Pokud si chcete nechat zřídit půjčku, je dobré vědět, jaký je základní rozdíl mezi půjčkou a úvěrem. Pokud máte sjednaný úvěr, jedná se o tzv. konsenzuální smlouvu. To znamená, že smlouva může vzniknout i v případě, že nejsou poskytnuty finanční prostředky – skutečně. Jde tedy typicky o zřízení úvěru na byt – fyzicky žádné peníze nedostanete do ruky.

Pokud máte půjčku, jde o reálný příklad poskytnutí peněz, hotovosti. Ke vzniku smlouvy o půjčce nemůže dojít bez přenechání věcí, které jsou předmětem půjčky – nemusí jít tedy vždy o peníze nebo hotovost.  V případě peněžní půjčky je tedy jasné, že peníze musíte dostat do ruky (nebo samozřejmě na účet).

Půjčka od Acema

Společnost Acema Vám zřídí různé druhy půjček nebo úvěrů. Při kliknutí na Půjčky a úvěry si vyberete, o jaký typ půjčky nebo úvěru máte zájem. Jedná se o Úvěr pro živnostníky a podnikatele, Půjčku na cokoliv, Hypotéku na pronájem nebo Konsolidaci půjček.

Pokud chcete Půjčku na cokoliv, je nutné za půjčku ručit nemovitostí. Půjčka může být sjednána jako účelová, ale i neúčelová. Je ji třeba ale zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví – byt, pozemek, dům apod. či nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby.

Nemovitost ve vybraných lokalitách zajistí Acema profesionálně zdarma. Půjčku získáte bez jakýchkoliv poplatků předem.

Výše půjčky může být od 100 000 až do 2 000 000,- Kč. Každý rok je možné splatit až 25% jistiny zdarma. Splácet půjčku můžete až 20 let, ale tato doba lze zkrátit, snížit další měsíční platby a podobně. Základní předpoklady pro schválení půjčky posoudí Acema během 10 minut, takže brzy víte, jak na tom s půjčkou jste.

Pokud si půjčku chcete nechat posoudit, vyberete si výši úvěru, dobu splácení a kliknete na „Získat půjčku“ online.

 

Půjčka nebankovní od Acema

Jak požádám o půjčku u Acema.

 

 

Pokud tedy zaškrtnete políčko „Chci půjčku“, naskočí Vám další stránka s informacemi o Vás a zajištěním půjčky, kde vyplníte Vaše osobní údaje a poté možnost zajištění – což jsou základní údaje o nemovitosti, kterou budete za půjčku ručit. Po jejich vyplnění kliknete na „Získat půjčku“. 

 

Půjčka nebankovní od Acema bez ručitele, bez příjmů

Odeslání žádosti o půjčku.

 

Poté Vás bude kontaktovat zaměstnanec společnosti Acema, který s Vámi zkontroluje všechny zadané údaje a případně odpoví na Vaše dotazy. Pokud budete splňovat požadavky pro přidělení půjčky, kontaktuje Vás odhadce, který přijde zkontrolovat a odhadnout cenu Vaši nemovitosti a po ní budou nastaveny parametry pro Vaši půjčku.

Co potřebuji k žádosti o půjčku Acema?

K žádosti o půjčku od Acema budete potřebovat kopii občanského průkazu, kopii druhého dokladu totožnosti, potvrzení o výši příjmů nebo daňové přiznání za poslední 2 zdaňovací období, kopii výpisu z bankovního účtu za poslední tři měsíce. Bez těchto náležitostí Vám bude možné uzavřít smlouvu o půjčce od společnosti Acema.