Půjčka od Tetička.cz


Potřebujete půjčit menší částku peněz? Zkuste půjčku tetička.

 

Tetička je půjčka, která Vám velmi rychle půjčí peníze na cokoliv. Půjčka tetička spolupracuje se společností Fair Credit a má licenci od České národní banky, což je záruka spolehlivosti a férovosti.

 

Peníze z půjčky od tetičky máte na účtu do 10 minut od odeslání žádosti. V klidu domova, s kafíčkem v ruce, si sjednáte půjčku. Co k tomu budete potřebovat? Stačí občanský průkaz, výpis z účtu a to je všechno.

Jak si sjednat půjčku tetička

Pojďte na webovou adresu www.teticka.cz

Úvodní stránka webu www.teticka.cz

 

Tady si jednoduše navolíte, kolik chcete půjčit peněz a na jak dlouhou dobu. V tabulce vpravo vidíte veškeré informace o půjčce, kterou jste si navolili. Je tam vidět výše půjčky, splatnost, do kdy musíte peníze splatit, poplatek za půjčku a celkovou částku včetně RPSN, kterou budete muset splatit.

Na prvním půjčku si můžete půjčit maximálně 8000,- Kč.

Pokud kliknete na Chci peníze, naskočí Vám tabulka, kde uvedete informace o sobě. Musíte se  registrovat.

To provedete tím, že vyplníte údaje v registračním formuláři.

Registrační formular

Registrační formulář pro přihlášení se do portálu půjčky tetička.

 

Vyplníte tedy Váš email, telefon a zvolíte si své heslo, pod kterým se budete přihlašovat.

Pak zaškrtnete souhlasy s podmínkami zpracování osobních údajů a souhlas se zasíláním marketingových zpráv a registrujete se.

Co potřebuji k získání půjčky

Vyplníte si žádost o půjčku, pak podepíšete smlouvu, kterou musíte ještě potvrdit SMS kódem. Tetička ověří Váš finanční stav (potřebujete k tomu občanský průkaz a druhý doklad totožnosti). Pokud vše projde bez problémů, pošle Vám peníze na účet.

Pro půjčku Tetička nepotřebujete žádného ručitele ani zástavu.

Pokud nechcete zadávat 2 doklady totožnosti, můžete si nechat ověřit svojí finanční situaci přes bankovní účet. V tom případě musíte dodat výpis z účtu, zároveň je potřeba od zaměstnanců poslední dvě výplatní pásky, od OSVČ daňové přiznání za poslední uzavřené období, od důchodců důchodový výměr a od maminek na mateřské dovolené doklad o peněžité pomoci v mateřství nebo o rodičovské dovolené.

Půjčku můžete u tetičky splatit i předčasně, vždy zaplatíte přesně tu sumu, kterou jste si půjčili i s úroky. Za předčasně splacenou půjčku neplatíte žádné poplatky.

U půjčky si můžete i prodloužit i splatnost – o 7 nebo 15 nebo 30 dní.