Jak sjednám Tesco půjčku?


Potřebujete rychle půjčit peníze? Právě pro Vás je taky Tesco půjčka. Na výběr máte z několika možností, jak si od Tesco finančních služeb půjčit peníze. Můžete si vybrat Rychlou půjčku na kartu, zřídit si Clubcard kreditní kartu Premium Plus nebo si pořídit nákup na splátky se zvýhodněnými podmínkami. Tesco finanční služby nabízí také konsolidace půjček. Rychlá půjčka na kartu Vám půjčí bez zbytečných poplatků až 250 000,- Kč na cokoliv.

Jak sjednám Tesco půjčku?

Tesco půjčku si můžete sjednat třemi různými způsoby. Je jenom na Vás, který způsob Vám vyhovuje nejvíce. Můžete o půjčku zažádat telefonicky a vše s Vámi rovnou vyřešíme po telefonu. Pokud upřednostňujete osobní setkání, můžete navštívit při Vašich pravidelných nákupech stánek Tesco Finanční služby. Pracovníci Tesco stánku Vám všechno vysvětlí a půjčku s Vámi sjednají. Poslední možností je online sjednání Tesco půjčky, kdy vyplníte jednoduchou žádost o půjčku. Stačí navštívit stránky www.itesco.cz a kliknout na tlačítko Finanční služby.

 

Tesco půjčka bez ručitele

Tlačítko Finanční služby na stránkách www.itesco.cz

Jak Tesco půjčka funguje?

Tesco půjčka na kartu je tzv. revolvingový úvěr. Jedná se o tom, že si půjčujete peníze v rozmezí mezi 10 000,- až 250 000,- Kč, bez jakéhokoliv ručitele. Jakýmkoliv splácením se obnovuje Váš disponibilní zůstatek na další čerpání. Splacené peníze se Vám znovu připisují na kartu a Vy je můžete využít na to, na co je potřebujete. Peníze si můžete převést i na jakýkoliv bankovní účet v České Republice. Za vyřízení půjčky, vedení půjčky ani za její doplacení neplatíte ani korunu navíc.

Půjčka na kartu je s 0% úrokem na 30 dní od prvního čerpání. Peníze, které si od Tesco finančních služeb půjčíte Vám přijdou na účet a karta Vám bude zaslána poštou nebo ji na informacích u stánku vystaví během několika minut. Touto kartou můžete libovolně platit nebo i vybírat peníze z bankomatu.

Splatit svoji půjčku můžete kdykoliv, můžete zaplatit i vyšší splátky, než máte předepsáno, a to bez jakéhokoliv oznámení předem. Všechny mimořádné splátky jsou zdarma.

 

Tesco půjčka bez doložení příjmu 

Rychlá půjčka na kartu od Tesco finanční služby.

 

Jak si sjednat Tesco půjčku online?

Pokud máte o Tesco půjčku zájem a chcete si ji sjednat online, stačí kliknout v pravé části obrazovky na „Sjednat online“. Objeví se Vám dotazník s Vašimi základními údaji jako je jméno, telefon, email, rodné číslo. Ke sjednání půjčky budete potřebovat Vaše dva doklady totožnosti, tj. občanský průkaz a nějaký další doklad. Pak odsouhlasíte podmínky a klinete na Pokračovat.

Půjčku si tak můžete sjednat po internetu rovnou online. 

 

Tesco půjčka bez doložení příjmu Vyplnění formuláře s žádostí o Tesco půjčku.