Zaplo půjčka


Další možností, od koho si pořídit nebankovní půjčku je Zaplo.cz. Na stránkách www.zaplo.cz najdete veškeré informace, přehlednou kalkulačku půjčky a i nejčastější dotazy týkající se půjček.  Napište webovou adresu a můžete se sami přesvědčit, jaké jsou výhody Zaplo půčky.  Na hlavní stránce najdete hned jednoduchou kalkulačku, kde si můžete nasimulovat, jak velkou půjčku, jaké možnosti splátky a dobu splácení může Vaše půjčka mít.

 

Nebankovní půjčka Zaplo

Hlavní webová stránka www.zaplo.cz.

Výhody Zaplo půjčky

Mezi výhody Zaplo půjčky patří to, že první půjčka je zdarma. V případě, že svoji půjčku splatíte včas, nebude Vám účtován žádný poplatek ani žádný úrok. Můžete tedy první půjčku vzít jako na zkoušku.

Další výhoda je rychlost vyřízení půjčky. Na stránkách www.zaplo.cz se ihned dozvíte, jestli bude Vaše půjčka schválená a v případě, že ano, tak Vám pošleme peníze do 15 minut na Váš účet. Pokud tedy potřebujete peníze co nejrychleji, bude to pro Vás velké pozitivum.

 

 

Pokud nechcete posílat peníze z půjčky na účet, můžete si peníze vyzvednout v hotovosti a to v široké síti prodejen – trafik GECO.

Zaplo půjčka také nezpoplatňuje žádné SMS, které Vám zasílají, ani žádné zprávy, neúčtují ani žádné další dodatečné poplatky. Všechny poplatky máte jasně dané a nic se Vám neobjeví navíc.

Zaplo půjčku můžete také kdykoliv předčasně splatit. V tom případě zaplatíte pouze ty úroky, které Vám plynou z doby půjčení, nebudete platit nic navíc za to, že jste půjčku splatili předčasně. Platíte jen za dobu, kdy jste měli půjčené finanční prostředky.

Jak si sjednám půjčku?

Sjednání půjčky je jednoduché a rychlé. Na stránkách kliknete na kalkulačku, kde si určíte výši půjčky a délku splatnosti. Limit půjčky závisí na Vašem věku a na počtu předchozích splacených půjček od zaplo.cz. Pak si kliknete na „Chci půjčku“.

 

Půjčka bez příjmu - bez dokládání Zaplo

Náhled na žádost o půjčku.

 

Objeví se Vám formulář, kde vyplníte Vaše registrační údaje. Mezi ně patří jméno, bydliště, zdroje příjmů, datum narození apod. Poté nahrajete kopii Vašeho občanského průkazu, aby se mohla ověřit Vaše totožnost a nakonec odsouhlasíte podmínky a potvrdíte žádost.

 

Půjčka bez ručitele - Zaplo

Odeslání žádosti o půjčku.

 

 Žádost potvrdíte pomocí verifikační platby ve výši 0,01 Kč. Tato platba slouží k ochraně Vašich osobních údajů před zneužitím a musí být provedena z bankovního účtu, který je registrován na vaše jméno.

Schválení půjčky

Do 15 minut Vás bude Zaplo informovat emailem nebo zasláním SMS, zda je Vaše půjčka schválení či nikoliv. Jestli je půjčka schválená, dostanete do 15 minut od schválení peníze na Váš účet – na ten, ze kterého jste posílali verifikační platbu.