Air bank


AirBank - internetové bankovnictvíAir Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě), nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Airbank je moderní bankou 21. století, s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím nové generace.

Airbank je pro všechny, kteří využívají běžné bankovnictví a chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Airbank nechce být jako ostatní banky, které vydělávají z vkladů na běžných účtech miliardy, zatímco jejich klienti z toho nemají ani korunu. Proto klientům, kteří  opravdu využívají účet, úročí peníze do 100 000 korun i na běžném účtu stejně výhodnou sazbou jako na účtu spořicím. Na spořicím účtu garantují zhodnocení úspor vždy jedním ze tří nejvyšších úroků na trhu.

Air Bank internetové bankovnictví

https://ib.airbank.cz/

Do internetového bankovnictví se přihlašuje pomocí odkazu z  internetových stránek  https://ib.airbank.cz.  Adresa začíná https, to znamená, že vaše připojení je šifrované a bezpečné. Navíc zde naleznete i informaci o bezpečnostním certifikátu, vydaného společností Verisign, na jméno Air Bank a.s. Ten ověřuje, že se připojujete opravdu k nám.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví Airbank? Je to jednodušší, než si myslíte. Máte založený účet u Airbank a chcete znát, jaké máte pohyby na účtu, za co Vám byly strženy peníze, chcete poslat někam peníze? Stačí si otevřít internetový prohlížeč a zadat www.airbank.cz. Zde naleznete veškeré informace z banky a vpravo nahoře je tlačítko Internetové bankovnictví.  Na to kliknete a otevře se Vám nové okno s přihlašovací stránkou.

Air bank přihlášení internetové bankovnictví 

Hlavní stránka www.airbank.cz a vyznačení tlačítka Internetové bankovnictví.

 

Máte tedy otevřenou stránku https://ib.airbank.cz/, což je jediná hlavní stránka internetového bankovnictví Airbank.

Jak se tedy přihlásit na internetové bankovnictví Airbank?

 

Do internetového bankovnictví Airbank se přihlásíte pomocí Vašeho uživatelského jména. Vaše uživatelské jméno je většinou Váš email, který jste si zadali při založení účtu. Dále vyplníte Vaše heslo (musí obsahovat velké písmeno, číslo a nealfalnumerický znak). Kliknutím na tlačítko vstoupit se přihlásíte na Váš účet.

Air bank přihlášení internetové bankovnictví 

Stránka pro přihlášení se na internetové bankovnictví Airbank.

Všechny účty pohromadě

Po přihlášení se na stránky internetového bankovnictví se Vám otevře úvodní stránka, kde vidíte všechny svoje účty pohromadě.  Také máte na hlavní stránce rovnou nabídku třeba na půjčky, hypotéku nebo pojištění. Máte-li běžný účet i spořicí účet – ukážou se Vám tam zůstatky na obou účtech. Pokud si chcete rozkliknout jeden konkrétní účet, jenom na něj kliknete. 

Když si pak otevřete svůj konkrétní účet, můžete se podívat na pohyby na něm, zadat platbu, roztřídit si svoje výdaje, zkontrolovat platby kartou apod.

 

Airbank přihlášení internetové bankovnictví 

Pohled na internetové bankovnictví Airbank.

Můj pohled na internetové bankovnictví Airbank

Internetové bankovnictví Airbank je přehledné, jasně se v něm dá najít, co potřebujete. Zadávání plateb, pohyby na účuě jsou srozumitelně znázorněné. Výhodou přihlášení se do internetového bankovnictví Airbank je hlavně to, že si nemusíte pamatovat žádné přihlašovací jméno nebo číslo, přihlašujete se pod svým emailem, který si většina z nás pamatuje a nemusíte tedy pro přihlášení se hledat nějaká uživatelská čísla.