Raiffeisenbank - eKonto


Raiffeisenbank - eKonto RFRaiffeisenbank - eKonto

https://www.rb.cz/textlogin/

Bezpečné, spolehlivé a přístupné internetové bankovnictví zajišťuje eKonto od Reiffeisenbank. Přihlásit se k eKontu můžete pomocí tří zabezpečených technik a to Mobilním klíčem, Osobním klíčem nebo internetovým klíčem. EKonto nabízí také možnost náhledu účtu pro ty, kteří o zřízení internetového bankovnictví u Reiffeisen banky teprve uvažují.

Internetové bankovnictví od Raiffeisenbank umožňuje provádět celou řadu operací. Jedná se o produkt značně propracovaný, který nabízí pochopitelně klasický info servis, tedy informace o stavu vašeho účtu, vašich úvěrů a pohybů na bankovních kartách, které jste obdrželi k účtu. Internetové bankovnictví lze využívat nejenom na platformě Windows, ale také Linux a Apple. Internetové bankovnictví si musí klienti založit vždy v pobočce. 

Internetové bankovnictví Raiffeisen Bank

Pomocí internetového bankovnictví lze zažádat o termínovaný účet, nebo o nákup a prodej investičních produktů společnosti. Takto si lze prohlížet pohyb na účtu až po období 12 měsíců. Takto můžete také komunikovat s bankou - přijímat její zprávy a posílat jí vlastní. 

 

Internetové bankovnictví Raiffeisenbank

Chcete se přihlásit ke svému účtu v Raiffeisenbank? Chcete si ovládat Váš účet, posílat jednoduše platby, kontrolovat si své pohyby na účtu? Internetové bankovnictví Raiffeisenbanky je moderní a bezpečný a efektivní způsob, jak můžete snadno řídit svoje finance.

Na internetové bankovnictví se přihlásíte jednoduše kliknutím na www.rb.cz a vpravo v rohu kliknete na tlačítko Vstup na účet.

Úvodní stránka Raiffeisenbanky www.rb.cz

Úvodní stránka Raiffeisenbanky www.rb.cz

Tam se Vám po rozkliknutí objeví tabulka, kde si vyberete, zda se budete chtít přihlásit na eKonto pomocí SMS kódu nebo pomocí Osobního klíče.

Možnosti přihlášení se na eKonto  Raiffeisenbanky.

 Možnosti přihlášení se na eKonto  Raiffeisenbanky.

 

Přihlášení pomocí SMS kódu

Pokud se chcete přihlásit pomocí SMS kódu, vyberete si danou položku a vyplníte Vaše klientské číslo, které jste si zvolili při založení účtu. Pak už jenom kliknete na Poslat kód a na Váš telefon dostanete SMS s autentizacím kódem. Ten vyplníte do další tabulky, pak zadáte I-PIN a kliknete na Přihlásit se. Tím se úspěšně přihlásíte.

Vstup na osobní účet pomocí SMS klíče.

Vstup na osobní účet pomocí SMS klíče.

 

V internetovém bankovnictví RB máte hned na úvodní stránce přehled a historii plateb, výpisy z účtu, můžete si je stáhnout i ve formátu pdf.

Pomocí internetového bankovnictví můžete posílat zahraniční a tuzemské platby, zadávat a měnit trvalé příkazy, investovat do podílových fondů.

Pro platby, které posíláte častěji, si můžete vytvořit vzory plateb, můžete si online sjednat půjčku nebo povolené přečerpání účtu.

 

Náhled na účet v RB.

Náhled na účet v RB.