Unicreditbank


UnicreditbankUniCreditbank je silná a výkonná evropská banka s dominantním postavením ve střední a východní Evropě. Díky tomu usnadňuje mezinárodní obchod a kontakty s jejich partnery. Unicreditbank nabízí komplexní, spolehlivé produkty a služby, které v dané oblasti patří vždy mezi nejlepší. Mají osobní bankéře, kteří jsou proaktivní, samostatní a mají dostatek kompetencí. 

UniCreditBank zahájila svoji činnost na českém trhu v roce 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. UniCredit Bank patří na obou trzích České a Slovenské republiky mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Unicreditbank - Financování projektů

https://cz.unicreditbanking.net

Klienti UniCredit Bank mají možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank. Online Banking je moderní, bezpečný a efektivní způsob řízení financí prostřednictvím internetu 24 hodin 7 dní v týdnu. Pro zabezpečení jsou využívány nejmodernější způsoby, které jsou prověřeny v rámci celé skupiny UniCredit.

Online Banking

Online Banking Unicredit Bank nabízí přehled a historii účtů, debetních a kreditních karet a cenných papírů, výpisy z účtu a další dokumenty v PDF formátu, širokou funkčnost pro tuzemský a zahraniční platební styk s možností uložení šablon pro opakované platby, zadání, změnu a zrušení trvalých příkazů a termínovaných vkladů,nastavení splátky kreditní karty, dobíjení předplacených SIM karet mobilních operátorů, nastavení zasílání SMS a email informací - například o zůstatku peněz na účtu.

Klienti Unicreditbank mohou podat online žádosti o další bankovní produkty, jako např. hypotéky nebo spotřebitelské úvěry. Podmínkou pro poskytnutí internetového bankovnictví je běžný účet v naší bance. S většinou kont je jeho využívání zdarma. Pro přístup i podepisování transakcí v Online Banking jsou využívány 3 typy zabezpečení: smart klíč, SMS klíč a bezpečnostní klíč - kalkulačka, token.

Smart klíč UniCredit

Smart klíč je mobilní aplikace, která generuje jednorázové, časově omezené kódy. Majitelé chytrých zařízení mohou získat Smart klíč stažením aplikace Smart Banking z Google Play nebo App Store. Ostatní mobilní telefony (s podporou Java) si stahují separátní aplikaci, jejíž odkaz zasílá banka formou SMS. Smart klíč se doporučuje, pokud chcete mít zabezpečení, které je zdarma a vždy při sobě a nechcete nosit další zařízení a pokud chcete mít 100% kontrolu nad transakcemi, které podepisujete.

SMS Klíč UniCredit Bank

SMS klíč znamená, že kódy pro přihlášení a platby v Online Banking Vám budou doručovány prostřednictvím SMS. Při zvolení tohoto typu zabezpečení potřebujte emailovou adresu pro zaslání vstupního bezpečnostní kódu a číslo mobilního telefonu pro zasílání jednorázových SMS kódů. SMS klíč se doporučuje, pokud pobýváte-li převážně v ČR a chcete mít zabezpečení vždy při sobě a nechcete nosit další zařízení.

Bezpečnostní klíč UniCredit Bank

Bezpečnostní klíč (kalkulačka) je přídavné zařízení ve tvaru kalkulačky, které aktivujete pomocí vlastního PINu a vygenerujete si kód pro přihlášení nebo podpis platby. Bezpečnostní klíč (kalkulačku) se doporučuje, pokud jste uživatel firemního účtu (majitel zaplatí jednorázový poplatek za token a má tak náklady za zabezpečení pod kontrolou) a pokud se používá také telefonní bankovnictví Telebanking.


Online Banking Unicredit Bank             

Máte účet nebo kreditní kartu u UnicreditBank a chcete si spravovat své finance online? Potom využijete službu OnlineBanking.

Jak se přihlásit?

Abyste se dostali na přihlašovací stránku Unicredit Bank zadejte webovou stránku www.unicreditbank.cz a vlevo nahoře najdete odkaz na OnlineBanking.

Úvodní stránka Unicredit Bank.

Úvodní stránka Unicredit Bank.

Po kliknutí na OnlineBanking se Vám otevře nabídka na Online Banking, Online Card nebo Businessnet.

Online Banking je moderní a bezpečný způsob, jak můžete ovládat Váš účet kdykoliv, 24 hodin denně, každý den. Online Card je služba jenom pro zákazníky, kteří mají u UnicreditBank pouze kreditní kartu a nemají zřízený žádný účet. Businessnet je pro firemní klientelu.

 

Nabídka služeb Online Banking.

Nabídka služeb Online Banking.

 

Online Banking

Pokud se chceme přihlásit na Online Banking, tedy na náhledy na Váš účet a veškeré další produkty, které máte zřízené u UnicreditBank, musíte se přihlásit. Přihlášení probíhá pomocí uživitelského čísla a bezpečnostního kódu. Uživatelské číslo získáte na své pobočce, od svého bankéře, při zřízení služby Online Banking. Bezpečnostní kód můžete vygenerovat pomocí SMS kódů – kdy Vám přijde SMS zpráva s kódem, nebo vygenerovat pomocí tokenu – zařízení pro vygenerování bezpečnostních kódů nebo v dnešní době nejoblíbenějším způsobem – pomocí Smart Klíče. Smart klíč je aplikace v mobilním telefonu, která Vám vygeneruje právě heslo pro přihlášení nebo pro potvrzení platby apod.

 

Přihlášení se do Online Bankingu Unicredit Bank.

Přihlášení se do Online Bankingu Unicredit Bank.

Pak už jste přihlášeni k Vašemu účtu, kde si můžete spravovat veškeré Vaše finance.

Na první stránce, která se Vám zobrazí hned po přihlášení, vidíte přehled všech Vašich produktů, které v Unicredit Bank máte zřízené.

K informacím o jednotlivých produktech se dostanete tak, že na ně rovnou kliknete, nebo můžete využít navigaci dle typu produktu na hlavní navigační liště.

Na horní liště vidíte karty Úvěry, Účty a karty a Spoření a investice. Kliknutím na danou kartu se dostanete k detailům, historii a dalším možnostem jako je výpis z účtu, žádost o změnu produktu, nastavení.

 

Náhled na bankovní účet – hlavní stránku Online Banking.

Náhled na bankovní účet – hlavní stránku Online Banking.

 

Můj pohled na Online Banking

 

Online Banking Unicredit bank nabízí velmi jednoduše a přehledně všechny produkty, které máte zřízené a můžete v nich najít rychle to, co hledáte. Za mě je to jednoduché, ale přitom velmi funkční internetové bankovnictví.