Hypoteční banka - Internetové bankovnictví


Hypotéční banka - internetové bankovnictvíHypoteční banka je odnož ČSOB, sídlící v Radlicích v jedné z nejkrásnějších kancelářských budov stejně jako mateřská banka, specializující se čistě na hypoteční úvěry, za to všeho druhu (nejširší portfolio hypoték na trhu v ČR). 

Platí, že pokud Vaši žádost o hypotéku odmítnou jinde z důvodu komplikací, máte ještě šanci uspět zde. Úrokové sazby a poplatky nejsou nejnižší, ale za tento příplatek dostanete i možnost nadstandardního řešení jinde neřešitelných situací. Web banky je dlouhodobě velmi přehledně vedený a uživatelsky přívětivý a jako jeden z prvních začal kdysi dávno nabízet pokročilou kalkulačku úvěrů, kterou později začaly implementovat do svých webových prezentací i banky ostatní.

Hypotéční banka online

http://www.virtualnipobocka.cz

V Hypoteční bance můžete jednat s pracovníkem Hypotečky v běžné nebo virtuální pobočce Banka dělá výhradně hypoteční úvěry.

Už 6 let je Hypoteční banka největším poskytovatelem hypoték v České republice. Kvalitu hypoték oceňuje také odborná veřejnost. Jsou otevření a transparentní - proto už na webu získáte všechny potřebné informace.

Hypotéku si můžete vyřídit z domova nebo kanceláře na www.hypotekapowebu.cz zdarma bez poplatků. Specialisté banky jsou vám k dispozici až do 21 hodin, schůzku si můžete rezervovat na www.virtualnipobocka.cz.


Hypoteční banka – internetové bankovnictví

 

Pokud máte hypotéku u Hypoteční banky, určitě oceníte Hypoteční zónu, neboli místo, kde si můžete ověřit Vaše platby, úroky a všechno ostatní, co se týká Vaší hypotéky. Hypoteční zóna je tedy tzv. internetové bankovnictví Hypoteční banky.

Jak se dostanete na svůj účet?

Stačí, abyste zadali www.hypotecnibanka.cz a tam vpravo nahoře kliknete na Hypoteční zóna.

Úvodní stránka hypoteční banky.

Úvodní stránka hypoteční banky.

Tím Vám stránka přesměruje do hypoteční zóny, kde se budete moci přihlásit na Váš účet.

Přihlašovací stránka do Hypoteční zóny.

Přihlašovací stránka do Hypoteční zóny.

 

 Pokud nejste ještě registrovaní, klikněte na Zaregistrujte se. Tam vyplníte Váš email, který máte zadaný u Vašeho hypotečního účtu. Na něj Vám přijdou potom přihlašovací údaje.

Registrační stránka pro přihlášení do Hypoteční zóny.

Registrační stránka pro přihlášení do Hypoteční zóny.

Pokud heslo již máte, stačí vyplnit Váš email a Vaše heslo a jste hned přihlášení do Vašeho účtu.

Hypoteční zóna

Na hlavní obrazovce vidíte zůstatek úvěru, Vaši úrokovou sazbu, platby, které přišly na Váš účet. Ve složce Moje dokumenty najdete také všechny dokumenty, které jste kdy v Hypoteční bance založili. Najdete tam podepsané všechny Vaše smlouvy, všechny informace, které k hypotéce máte. Nemusíte tedy doma schovávat šanony plné všech smluv a papírů a dokumentů, tady máte všechno na jednom místě.

Úplně stejně jednoduše zjistíte, jak jste na tom s čerpáním úvěru. Vidíte, jestli peníze, které jste potřebovali poslat na Vaše nové bydlení, opravdu odešly, jak dlouho Vám zbývá do doplacení celého úvěru, kolik peněz zbývá doplatit.

V hypoteční zóně si můžete i sjednávat další půjčky, snižovat dobu splácení a podobně. Stačí vyplnit online formuláře, rovnou je odeslat do banky a oni se Vám již ozvou a vše vyřídí.

Náhled do Vašeho účtu v Hypoteční zóně.

Náhled do Vašeho účtu v Hypoteční zóně.

 

Můj názor na Hypoteční zónu

Hypoteční zóna Hypoteční banky je velmi jednoduchá, přehledná aplikace, kde se můžete dozvědět všechno o Vašem hypotečním účtu. Jako největší plus vidím složku Moje dokumenty, kde najdete naskenované veškeré Vaše smlouvy, takže nemusíte schovávat doma spousty papírů a smluv. Pokud chcete najít nějakou smlouvu, máte je všechny po ruce, ihned k nalezení.