Sberbank - Internetová banka online


Sberbank - internetové bankovnictvíSberbank je relativně nová středně velká banka na trhu, která vznikla koupí a přejmenováním původní Volksbank. Sberbank je  moderní banka s komplexní nabídkou produktů a služeb pro fyzické osoby, malé a střední firmy i velké korporace. Své služby úspěšně nabízí po celé České republice téměř 100 tisícům klientů a dosahuje velmi solidní ekonomické i hospodářské výsledky. 

 

Sberbank CZ je dceřinou společností Sberbank Europe AG, která je součásti Skupiny Sberbank. Skupina Sberbank zaměstnává téměř 290 tisíc pracovníků a poskytuje své produkty a služby více jak 110 milionům klientům v 18 tisících pobočkách ve 22 zemích. Sberbank CZ je banka otevřená novým myšlenkám. Zelená barva v našem logu symbolizuje svěží nabídku atraktivních produktů a služeb pro náročné klienty i naši orientaci na sociálně odpovědné aktivity směřované k přírodě.

 

Internetové bankovnictví Sberbank

 

https://ob.sberbankcz.cz

 

Onlinebanking Sberbank umožňuje on-line přístup k Vašemu účtu, vidíte v něm přehled provedených transakcí a zadávaných plateb. Ve formátu pdf máte k dispozici elektronický bankovní výpis - eVýpis.
Sberbank Online Banking Vám mimo jiné umožní okamžitý přehled zůstatků a transakcí, informace o zůstatcích a pohybech i přes SMS či e-mail, přehled neprovedených plateb, elektronický výpis z účtu ve formátu PDF, jednorázové příkazy běžné i urgentní tuzemské a zahraniční, inkasní. Přihlášení i podpis transakcí se provádí pomocí moderního elektronického klíče tokenu

 

Sberbanking

 

V online Bankingu máte správu trvalých příkazů, povolených inkas, SIPO, přehled platebních karet a transakcí, změny na kartě, spoření v podobě termínovaných vkladů, , přehled úvěrů, zprávy z banky a informace o probíhajících kampaních, kontakt na Vašeho poradce. Ovládání online bankingu Sberbank je v češtině, angličtině, ruštině a němčině. Aktivně můžete využívat platební brány PayU.

 


 

Internetové bankovnictví Sberbank

 

Přihlásit se na svůj účet u Sberbank je velice jednoduché. Po zadání stránky www.sberbank.cz najdete nahoře uprostřed záložku OnlineBanking.

 

Úvodní stránka Sberbank.

 

Úvodní stránka Sberbank.Po rozkliknutí Online Banking se Vám otevře nové okno s přihlašovací stránkou do internetového bankovnictví. V nabídce je přihlášení se pomocí elektronického klíče nebo podpisovým certifikátem. Podpisový certifikát je starší verze přihlášení, který se již nenabízí.

 

Pokud se tedy chcete přihlásit do internetového bankovnictví, vyplníte si přihlašovací jméno a PIN a token kód. Přihlašovací jméno získáte v bezpečnostní obálce nebo jste si jej zvolili při založení v bance. PIN si nastavíte přímo v aplikaci a token kód získáte z tokenu, které je jím vygenerovaný. PIN se nastavuje po prvním přihlášení.

 

 

 

Přihlašovací stránka do internetového bankovnictví Sberbank.

 

Přihlašovací stránka do internetového bankovnictví Sberbank.

 

 

 

Sberbank pohled na účet na internetu

 

Hned po přihlášení se Vám otevře přehledová stránka, kde vidíte všechny Vaše účty, poslední 3 transakce, úvěry, zprávy z banky, kontakt na Vašeho poradce a online žádosti.

 

Náhled na účet ve Sberbank online bankovnictví

 

Náhled na účet ve Sberbank online bankovnictví

 

 

 

Když se chcete podívat na konkrétní účet, klinete na něj a zobrazí se Vám jeho pohyby, zůstatky, denní výpisy, platební příkazy.

 

Pomocí internetového bankovnictví si jednoduše můžete zřídit trvalé platby, poslat jednorázovou domácí nebo i zahraniční platbu, zřídit si inkasní platby.

 

Můj pohled na Sberbank internetové bankovnictví

 

Internetové bankovnictví je jednoduché, přehledné, najdete tam snadno a rychle všechno, co potřebujete. Oceňuji na úvodní stránce kontakt na bankéře. Zelené podbarvení internetového bankovnictví působí uklidňujícím dojmem.