ERA - Poštovní spořitelna


ERA – Poštovní spořitelna je banka s dlouholetou tradicí. Najdete ji na každé poště. Banka, která si zakládá na jednoduchosti, férovosti a dostupnosti. Poštovní spořitelna patří do skupiny ČSOB, je její obchodní značkou. Díky zázemí koncernu ČSOB nabízí širokou nabídku služeb, jako jsou účty, půjčky, pojištění domácnosti i automobilů, investice, hypotéky a další.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví?

Pokud se chcete přihlásit do banky Era – Poštovní spořitelna, stačí, když do internetového prohlížeče zadáte adresu www.postovnisporitelna.cz. Objeví se Vám úvodní stránka Poštovní spořitelny. Tam kliknete napravo nahoře na Elektronické bankovnictví. Jakmile na toto tlačítko kliknete, musíte si vybrat buď internetové bankovnictví, investiční portál, Smartbanking, Do Kapsy nebo ověření stavu služeb.

 

Když chcete přístup na Váš účet, musíte kliknout na Internetové bankovnictví.

 

ERA poštovní spořitelna přihlášení

 

Úvodní stránka www.postovnisporitelna.cz

Smartbanking je pro ovládání Vašeho účtu z mobilu, aplikace Do Kapsy umožňuje jednoduché nakupování, můžete mít v této aplikaci nastavené platební karty.

Kliknete tedy na Internetové bankovnictví a musíte se nyní přihlásit.


Přihlašovací stránky Poštovní spořitelna

Přihlašovací stránka pro Poštovní spořitelnu.

 

Pro přihlášení musíte zadat uživatelské jméno. To je Vaše identifikační číslo, které naleznete ve smlouvě o internetovém bankovnictví. Poté musíte zadat vstupní heslo.


Jako vstupní heslo funguje PIN kód a kliknete na tlačítko přihlásit se. V tuto chvíli dojde k dalšímu bezpečnostnímu kroku, kdy musíte zadat kód, které Vám přijde na mobilní telefon, který máte u banky zavedený. Při prvním přihlášení do internetového bankovnictví budete muset zadat ještě Váš email. Na tuto emailovou adresu Vám bude zaslán kód pro dokončení registrace. V případě, že zapomenete svoje heslo, bude Vás banka kontaktovat právě na tomto emailu.

 

Pokud se přihlašujete již po několikáté, zadáváte pouze Uživatelské jméno a vstupní heslo.


Jakmile jste přihlášení, vidíte veškeré informace o Vašem účtu, můžete provádět transakce, kontrolovat platby.

V levém sloupci najdete záložky, jako jsou oblíbené, informace o účtu, platby, inkasa, PaySec, mobilní operátoři a další. V těchto záložkách si vždy vyberete to, co potřebujete provést  - pokud chcete zadat novou platbu, kliknete na záložku Platby a tam vyberete, zda chcete zadat jednorázovou nebo trvalou platbu. Úplně stejným způsobem vyberete všechny funkce, které můžete na svém účtu dělat.

 

 ERA poštovní spořitelna přihlášení

 

Náhled na hlavní stránku internetového bankovnictví Poštovní spořitelny.

 

Můj pohled na internetové bankovnictví Poštovní spořitelny ERA

Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny je velmi podobné, skoro až identické, jako je internetové bankovnictví celého koncernu ČSOB, kam Poštovní spořitelna patří. Internetové bankovnictví je velmi intuitivní, snad naleznete to, co hledáte, zadávání plateb, kontrola pohybů na účtu nebo zadání placení služeb mobilním operátorům je velmi jednoduché. Dvěma slovy se dá říci jednoduché a přehledné.