Citi bank - Citibanka


Citibank

CITI BANK jako bankovní služby již neexistuje a přešla pod jinou bankovní společnost (Reiffeisenbank)

Citi je na českém trhu přítomna od roku 1991. Stala se jednou z prvních zahraničních bank působících v České republice (resp. tehdejším Československu). V počátečních letech se banka zaměřovala převážně na poskytování bankovních služeb nadnárodním korporacím, velkým českým podnikům a finančním institucím. 

Rychle si získala vůdčí postavení na trhu v oblasti podnikového bankovnictví a postupně rozšiřovala svou nabídku produktů a služeb i na malé a středně velké firmy.

Na trh retailového bankovnictví vstoupila banka v roce 2001 a od té doby nabízí svým klientům řadu bankovních produktů a služeb, jako jsou osobní účty, kreditní karty, možnost investování do podílových fondů a také službu privátního bankovnictví Citigold.

Citibank online

http://production.citibank.cz

Internetové bankovnictví Citibank Online je bezpečné a jednoduché. Jeho zřízení a vedení je zdarma. Své finance můžete obsluhovat z pohodlí domova či kanceláře bez nutnosti návštěvy pobočky. S internetovým bankovnictvím získáváte přístup ke všem běžným bankovním operacím 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Přihlášení je zabezpečeno jednorázovým heslem – bezpečnostním klíčem, které Vám po zadání přihlašovacích údajů bude zasláno na mobilní telefon.

Po dokončení určitých operací, např. změně Vašich osobních informací či aktivaci karty, Vám  bude zasláno potvrzení e-mailem nebo SMS.

Internetové bankovnictví online

Díky internetbankingu získáte zdarma zasílání měsíčních výpisů, rychlý a bezpečný přístup k výpisu z účtu, výpisy z účtu zasílané do Vaší e-mailové schránky nebo možnost si výpis stáhnout z internetového bankovnictví Citibank Online

Internetové bankovnictví Citibank Online přináší celkový přehled všech Vašich účtů vedených v Citibank na jedné stránce s přehledem transakcí za posledních 365 dní!

Zákaznické centum Citibank

Díky  zákaznickému centru v internetovém bankovnictví můžete zasílat podněty, požadavky nebo stížnosti, požádat o změnu kreditního limitu na své Citi kreditní kartě, aktivovat novou či převydanou Citi platební kartu ve 3 rychlých krocích pro okamžité nákupy, změnit si A-PIN kód pro výběry hotovosti z bankomatu a platby kartou u obchodníků, zablokovat ztracenou nebo odcizenou Citi platební kartu nebo požádat o vydaní nové či náhradní karty za poškozenou kartu.

Výhodami internetového bankovnictví Citibank je dále možnost aktivace platební Citi karty, propojení debetní Citicard s libovolným účtem, informační zprávy CitiAlert, online investiční produkty, možnost zvýšení kreditního limitu, programy splátek nebo správa odměn za používání Citi kreditních karet. 

 

CITI BANK jako bankovní služby již neexistuje a přešla pod jinou bankovní společnost (Reiffeisenbank)