Wustenrot


Máte uzavřenou smlouvu u stavební spořitelny Wustenrot a rádi byste měli přehled o tom, kolik peněz máte naspořeno, zda Vám již přišly úroky nebo státní podpora? Nebo máte spořicí účet nebo běžný účet u Wustenrot?

Jednoduše můžete mít přehled o tom, co se na účtu děje, jak Vám peníze na účtu přibývají kdykoliv budete chtít. Nechcete čekat na výpis z účtu? Pak se přihlaste do internetového bankovnictví Wustenrot.

Jak se přihlásit na stavební spoření Wustenrot?

Nejprve musíte přijít na přihlašovací stránku. Pokud zadáte do vyhledávače www.Wustenrot.cz, najdete v pravém horním rohu tlačítko Přihlášení. Tam si vyberete, zda se chtíce přihlásit do spořicího účtu, termínovaného vkladu nebo na běžný účet, popř. na stavební spoření nebo hypotéky. V případě stavebního spoření klikněte na Přihlásit se a Stavební spoření.

 Wustenrot bakovnictví jak se přihlásit

Náhled na stránku www.wuestenrot.cz a vyznačení tlačítka přihlásit se.

 

Pro přihlášení se do systému stavebního spoření potřebujete znát číslo Vaší smlouvy pro stavební spoření a PIN kód.  Číslo smlouvy máte uvedené v dopise, který Vás informuje o evidenci Vaší smlouvy o stavebním spoření nebo hypotečním úvěru. V tomto dopise byl uvedený i PIN, kterým se přihlásíte.

Pak se Vám již otevře stránka s Vaším účtem, můžete si kliknout na zobrazení transakcí, jaké Vám přišly peníze, kolik Vám bylo odečteno za vedení účtu, kolik přišlo peněž na úrocích a  podobně.

Wuestenrot přihlášení k internetovému bankovnictví 

Stránka pro vyplnění čísla smlouvy a klientského čísla pro přihlášení se na stavební spoření.

Jak se přihlásit na běžný účet / spořicí účet Wuestenrot?

Pokud se chcete přihlásit na běžný nebo spořicí účet Wuestenrot, půjdete na stejnou přihlašovací stránku jako v případě stavebního spoření, ale kliknete na levou část – spořicí účet, termínovaný vklad nebo běžný účet.

Naskočí Vám přihlašovací stránka, kde musíte při prvním přihlášení aktivovat Vaše heslo.

 

 Wuestenrot přihlášení k internetovému bankovnictví

Stránka pro přihlášení se na běžný nebo spořicí účet Wuestenrot.

Zadáte tedy klientské číslo, které najdete jako klientské číslo z dokumentu „potvrzení o uzavření smlouvy“. Poté klikněte na Aktivace hesla a na Váš mobilní telefon Vám přijde aktivační kód. Po zadání těchto údajů Vás vyzve systém ke změně Vašeho hesla, které si sami zvolíte a budete jej pak používat pro další přihlašování do systému. Na zadání nového přihlašovacího hesla máte omezený čas.

Pak Vám již naskočí přehledně Váš účet, kde si můžete ověřovat zůstatky na Vašem účtu, mít detailní přehled o pohybech na Vašem účtu, můžete zadávat tuzemské platební příkazy, zakládat nebo rušit spořicí, běžné účty nebo termínované vklady, měnit nebo zadávat transakční účty pro spořicí účet, nastavovat výpisy z účtu nebo měnit hesla.

Můj pohled na internetové bankovnictví Wuestenrot

Internetové bankovnictví Wuestenrot pro stavební spoření není podle mého názoru úplně přehledné. Musíte se hodně proklikat, abyste našli to, co hledáte. Pokud si ale najdete, kde máte co hledat, tak se dá na systém zvyknout.