Equabank - Internet banking


Equabank - logoEquabank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s možností vedení zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

Bankovní služby si můžete sami zřizovat a nastavovat z pohodlí domova. V internetovém bankovnictví můžete zakládat účty a úvěry, a měnit nastavení dalších bankovních služeb. Běžné transakce přes internetové bankovnictví jsou bez poplatků.

Zdarma jsou všechny tuzemské platby – příchozí i odchozí, všechny trvalé příkazy k úhradě v rámci ČR, povolení k inkasu a SIPO platby.

Internetové bankovnictví zdarma

https://www.equabanking.cz/IBS/

V internetovém bankovnictví se přizpůsobíte platební kartu svým potřebám. Můžete měnit zdarma platební limity nebo PIN k platební kartě. Jednoduše si můžete měnit své základní informace. Kontaktní i přihlašovací údaje si můžete aktualizovat během několika okamžiků online. Do své banky se můžete přihlásit kdekoliv a kdykoliv také díky mobilní aplikaci (pro iOS a Android).

Internetové a mobilní bankovnictví dostanete ke svému běžnému účtu zdarma.

Internetové bankovnictví Equabank

Jak se dostanete jednoduše a rychle k Vašemu účtu u Equabank? Stačí si nechat zřídit internetové bankovnictví a můžete si sami zřizovat a nastavovat bankovní služby z pohodlí domova nebo kanceláře.

V internetovém bankovnictví si můžete kontrolovat odchozí i příchozí platby, nastavovat inkaso, SIPO, zadávat tuzemské i zahraniční platby, měnit limit na platební kartě a mnoho dalšího. Budete mít Váš účet ve vlastní režii, cokoliv budete chtít, můžete si v internetovém bankovnictví zařídit.

Přihlášení se do Equabank

Přihlásit se můžete snadno a rychle. Klikněte na stránky www.equabank.cz a vpravo nahoře klikněte na Přihlásit.

Úvodní stránka Equabank.

Úvodní stránka Equabank.

Pak se Vám objeví tabulka, kam zadáte Vaše přihlašovací údaje. První přihlášení provedete pomocí přihlašovacích údajů, které Vám zašle banka Equabank emailem. Vepíšete přihlašovací číslo a heslo. Pak Vám přijde na mobilní telefon autorizační kód, který zadáte do pole Mobilní klíč a potvrdíte. Tím se přihlásíte s dočasnými údaji.

Po přihlášení si všechny tyto údaje změňte. Zadáte přihlašovací jméno, vymyslíte si heslo, které zopakujete. Pro potvrzení Vám přijde autorizační kód, který vepíšete do políčka Mobilní klíč a potvrdíte. Tím změníte Vaše přihlašovací údaje a pro další přihlášení budete již používat Vaše vymyšlené heslo a přihlašovací jméno.

Přihlašovací stránka do Equabank.

 

Přihlašovací stránka do Equabank.

 

Pohled do Vašeho účtu

Po přihlášení si můžete provádět na Vašem účtu transakce, které potřebujete.

Rozdělení stránky je pomocí záložek nahoře. Najdete tam záložky pro Přehled účtu, jednorázové platby, pravidelné platby, čekající platby, hypotéku, spoření, platební karty nebo upozornění. Pokud chcete některou záložku, jednoduše na ní kliknete.

V záložce Přehled najdete Vaši transakční historii, výpisy z účtu nebo třeba nezrealizované platby.

 

 Náhled na internetové bankovnictví  Equabank.

 Náhled na internetové bankovnictví  Equabank.