Jak udělat, Jak na to
19.03.2020

S příchodem prvních jarních paprsků přichází i čas jarního úklidu. Jakmile sluníčko ozáří náš byt či dům, uvidíme v něm všechny možné nedostatky. Po letech bydlení v bytech se nám v nich ukládá prach a stěny kolem nás jsou zaprášené, špinavé. A proto, když se rozhodnete pro opravdu generální úklid, včetně vymalování bytu, jsme tu pro vás - malíři pokojů Praha.

Naši malíři jsou tu pro vás každý den, můžete si nás objednat kdykoliv, včetně víkendů a svátků od 8,00 do 20,00 hodin. V naší nabídce najdete veškeré malířské a lakýrnické služby, vytapetujeme vám vaše místnosti, natěračské práce a nedílnou součástí je i úklid po malování.

Ať se rozhodnete pro jakékoliv malování, kontaktujte nás a domluvíme se na veškerých pracích a ceně. Malujeme tradičními i netradičními technikami. Můžeme vám namalovat vzory, malovat válečkem, stěrkujeme, štukujeme omítky, vyhlazujeme omítky tmelem a na základě dohody provádíme i další drobné povrchové úpravy. Mezi natěračské práce patří nátěry fasád, venkovních parapetů, okapů, ochranné nátěry střech, nátěry plotů, vnitřní natěračské práce ale i speciální nátěry jako například antistatické nátěry, protiskluzové nátěry, požární nátěry a další.

 

Kde najít dobrého malíře pokojů v Praze

 

Na našich webových stránkách www.maliripokojupraha.net naleznete všechny informace o nás. Působíme v Praze a okolí, takže stačí zavolat a domluvit se a my přijedeme.

Náš tým malířů se specializuje na malířské práce s kompletním návrhem inovace. Domluvíme se s vámi na barevném sladění místnosti, vybereme správný druh barvy pro danou místnost.

Výběr barvy záleží na vás, můžeme Vám barvy ručně namíchat do odstínu, který si přejete, nebo si vyberete odstín přímo od výrobce. Při výběru barvy dáváme důraz na kvalitu a funkčnost. Barvy, které ze kterých vybíráme, mohou být omyvatelné, pro vnitřní a vnější použití, barvy hliníkového typu, disperzní barvy, nebo také protiplísňové nátěry (využívané pro sklepní místnosti) nebo penetrační nátěry.

 

Malujeme nejen pokoje

 

Malujeme veškeré prostory. Máme dlouholetou praxi a tak nám nedělá problém žádná zakázka. Malujeme obytné prostory, pokoje, byty, rodinné domy, hotely, stravovací zařízení, ale také komerční prostory, kanceláře, obchodní domy, sklady. Pokud potřebujete vymalovat nebytové prostory nebo domy, i to pro nás není problém. Malujeme také celé domy, schodiště, sklepní místnosti.

 

Kontaktujte nás - malíři pokojů Praha a domluvíme si všechno potřebné k Vaší maximální spokojenosti!